Movies
Ratings
121
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0