Titles you rated
August RushRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
SawRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0