Movies
Ratings
94
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
New TrialRated ★ 2.5
The TowerRated ★ 2.5
The MimicRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5