Movies
Ratings
120
The Way HomeRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Brother BearRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 1.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 2.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0