Movies
Ratings
34
The Hurt LockerRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 1.0
TakenRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
My WayRated ★ 1.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0