Movies
Ratings
30
DerangedRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
The HappeningRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
Love 911Rated ★ 2.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 2.0