Titles you rated
Way Back HomeRated ★ 5.0
Steal My HeartRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
HancockRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 1.0
Knight and DayRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
2012Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0