Titles you rated
The Lion KingRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
HancockRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
- WishRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0