Titles you rated
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Marriage BlueRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 5.0