Movies
Ratings
101
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
HancockRated ★ 2.0
Red Cliff Part IIRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 1.0
Clash of the TitansRated ★ 1.0
MapadoRated ★ 1.0
The ConcubineRated ★ 1.0
Meet the In-LawsRated ★ 1.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 1.0
The Last GodfatherRated ★ 1.0
The NeighborsRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 3.0
BlindRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 4.0