Movies
Ratings
25
Life of PiRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 1.0
Real SteelRated ★ 2.0
JumperRated ★ 2.0
Phone BoothRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 1.0
I, RobotRated ★ 2.0
A Moment to RememberRated ★ 2.0
Bring It On: All or NothingRated ★ 1.0
Architecture 101Rated ★ 1.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 1.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 2.0
Radio StarRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0