Titles you rated
BlindnessRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0- AliveRated ★ 5.0
RayRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 3.0
Empire of the SunRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0