Titles you rated
ZootopiaRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Lord of the FliesRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 0.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Slow VideoRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 5.0