Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 4.5
ClickRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
MementoRated ★ 5.0