Movies
Ratings
70
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 5.0
Happy Feet TwoRated ★ 4.5
The CoreRated ★ 4.0
FrankenweenieRated ★ 4.0
RangoRated ★ 3.0
Hachi-koRated ★ 5.0
The Adventures of TintinRated ★ 5.0
The Smurfs 2Rated ★ 5.0
Heart Is 2Rated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
Cars 2Rated ★ 2.5
When I Turned NineRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
The SmurfsRated ★ 5.0
NoahRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: A Matter of Loaf and DeathRated ★ 4.5
RioRated ★ 4.0
Cats & DogsRated ★ 3.5
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0