Titles you rated
LionRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
LOST TO SHAMERated ★ 4.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 5.0
The BodyguardRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Shallow HalRated ★ 2.0
Sister ActRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0