Movies
Ratings
713
GreaseRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 4.5
Dances with WolvesRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0