Movies
Ratings
100
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 5.0
The UnfairRated ★ 3.5
Late BlossomRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 1.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
The TerminatorRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 0.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
ImmortalsRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5