Titles you rated
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
CommandoRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
Batman ForeverRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Rocky IIIRated ★ 5.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0