Titles you rated
No BreathingRated ★ 1.0
Top GunRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 1.0
SawRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0