Movies
Ratings
38
HopeRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Goodbye MomRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Saw IVRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
When I Turned NineRated ★ 5.0