Titles you rated
Someone SpecialRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 2.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 0.5
Confession of MurderRated ★ 1.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0