Movies
Ratings
84
War of the WorldsRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.5
Blood RainRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
Hong Gil DongRated ★ 2.0
WantedRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5