Titles you rated
 Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0 Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
 I Am LegendRated ★ 4.0 I Am LegendRated ★ 4.0
 Catch Me If You CanRated ★ 4.0 Catch Me If You CanRated ★ 4.0
 My Neighbor TotoroRated ★ 5.0 My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
 Architecture 101Rated ★ 4.5 Architecture 101Rated ★ 4.5
 August RushRated ★ 4.5 August RushRated ★ 4.5
 AvatarRated ★ 5.0 AvatarRated ★ 5.0
 Be With YouRated ★ 3.5 Be With YouRated ★ 3.5
 FrozenRated ★ 5.0 FrozenRated ★ 5.0
 The NotebookRated ★ 4.0 The NotebookRated ★ 4.0
 If OnlyRated ★ 4.0 If OnlyRated ★ 4.0
 SecretRated ★ 5.0 SecretRated ★ 5.0
 The Man from NowhereRated ★ 5.0 The Man from NowhereRated ★ 5.0
 TitanicRated ★ 5.0 TitanicRated ★ 5.0
 A Moment to RememberRated ★ 5.0 A Moment to RememberRated ★ 5.0