Titles you rated
Lilo & StitchRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
HereRated ★ 3.5
I'm Still HereRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0