Titles you rated
Frozen IIRated ★ 4.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 2.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0