Movies
Ratings
130
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Miss BaekRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5