Titles you rated
Haikyuu!! Movie 2: Shousha to HaishaRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.5
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 2.5
Ice AgeRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5