Titles you rated
Original SinRated ★ 2.5
Suite FrançaiseRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
The FallRated ★ 5.0
LooperRated ★ 2.5
Café SocietyRated ★ 3.0
The Ugly TruthRated ★ 2.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.0
FilthRated ★ 1.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
HysteriaRated ★ 3.0
Dan in Real LifeRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
Love, RosieRated ★ 2.5
The TreacherousRated ★ 3.0