Titles you rated
ApocalyptoRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0