Titles you rated
Be With YouRated ★ 4.5
The Book of EliRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 0.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
The Adventures of TintinRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 2.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.5
Monster HouseRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 3.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
PaddingtonRated ★ 2.5
InfernoRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5