Movies
Ratings
76
ReturnRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Man on a LedgeRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0