Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
MidwayRated ★ 5.0
The OutpostRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
I, FrankensteinRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
Man of WillRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 5.0
Kingsglaive: Final Fantasy XVRated ★ 4.5
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0