Movies
Ratings
124
The BowRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Cinderella ManRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Hana and AliceRated ★ 4.0
Dead Man WalkingRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 5.0