Movies
Ratings
564
InsidiousRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
20,000 Leagues Under the SeaRated ★ 5.0
Snakes on a PlaneRated ★ 2.0
Piranha 3DRated ★ 1.0
ZombeaversRated ★ 1.0