Titles you rated
Starship TroopersRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 2.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 2.0
HancockRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
TyphoonRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 2.0
King KongRated ★ 2.0