Movies
Ratings
55
The HandmaidenRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Rough PlayRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
LavaRated ★ 3.5
Pitch Perfect 2Rated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0