Titles you rated
Voice of SilenceRated ★ 0.5
VeteranRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 0.5
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Good Morning, VietnamRated ★ 5.0
PapillonRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The General's DaughterRated ★ 3.0
Empire of the SunRated ★ 3.0
PushRated ★ 3.0
State of PlayRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Premium RushRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
The UntouchablesRated ★ 4.0