Movies
Ratings
562
Gone GirlRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Dark CityRated ★ 4.0
MoonRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.5- You Will Die After Six HoursRated ★ 2.0
Not OkayRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 2.5