Titles you rated
The Blind SideRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
School of RockRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
The Water HorseRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0