Movies
Ratings
101- Take OffRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Stepford WivesRated ★ 3.0
Coco Before ChanelRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Elizabeth: The Golden AgeRated ★ 3.0
The DuchessRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
Kramer vs. KramerRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Crush and BlushRated ★ 3.0
DreamRated ★ 3.0
It's ComplicatedRated ★ 3.0
Love and Other DisastersRated ★ 3.0
New in TownRated ★ 3.0