Movies
Ratings
264
OldboyRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
The StrangersRated ★ 5.0
4th Period MysteryRated ★ 2.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 1.0
Sadako 3DRated ★ 4.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 5.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 5.0
Cube²: HypercubeRated ★ 5.0
Friday the 13thRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 2.0
The ExorcistRated ★ 5.0
1408Rated ★ 2.0
ShutterRated ★ 3.0
Into the MirrorRated ★ 3.0
MirrorsRated ★ 4.0
Saw 3DRated ★ 4.0
Child's Play 2Rated ★ 3.0