Movies
Ratings
120
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
My Dear EnemyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 2.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
Love So DivineRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0