Titles you rated
GlassesRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
FriendzoneRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 5.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.0
I Am MotherRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 2.5
Under the Hawthorn TreeRated ★ 3.0
Afternoon ClassRated ★ 4.0
MovementsRated ★ 3.5- FeruzaRated ★ 4.0
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Behind the CurveRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 5.0