Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 3.5
Free WillyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Life of David GaleRated ★ 3.5
Two CopsRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The OmenRated ★ 3.0
Enter the DragonRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.5
Dracula UntoldRated ★ 3.0