Titles you rated
A Hard DayRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 1.5
FluRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 1.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 0.5
Tabloid TruthRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
MontageRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.0
ValkyrieRated ★ 2.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0- BlackRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
DefianceRated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0