Titles you rated
- NoiseRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
The Act of KillingRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 4.0
AbigailRated ★ 0.5
HarbinRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Another RoundRated ★ 5.0
The MenuRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0