Titles you rated
HanbandoRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0