Titles you rated
I, Daniel BlakeRated ★ 1.5
Match PointRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.5
Runway CopRated ★ 0.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5