Movies
Ratings
73
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0